O společnosti


Už od vzniku firmy v roce 1991 se zabýváme zakázkovou kovovýrobou od počátečního návrhu výrobku až po jeho instalaci. Část výrobního programu je zaměřena na přesné svařování ušlechtilých materiálů metodami TIG-WIG, případně MIG-MAG včetně dodávek svařenců pro letecký průmysl.

Samozřejmostí je kvalita a osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Naší hlavní činností je zakázkové zámečnictví a kovovýroba. Vyrábíme a instalujeme bezpečnostní mříže, brány a vrata, schodiště, nerezová i ocelová zábradlí pro průmyslové objekty i pro rodinné domy, nerezové stoly a regály (gastroprogram) atd. Projektujeme a vyrábíme atypické výrobky z oceli, nerezu i hliníkových slitin.

Jsme také autorizovaní zástupci firmy Hörmann - dodáváme, instalujeme a zabezpečujeme servis pro sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata i průmyslová vrata. Nabízíme kompletní řešení včetně atypických instalací. V rámci zámečnické výroby dodáváme i kompletní posuvné nebo křídlové brány s pohony Hörmann.

Děkujeme za dotační pomoc

 

Projekt-vybaveni-dilny-je-spolufinancovany-evropskou-unii

Projekt: Vybavení dílny

Realizovali jsme projekt číslo 22/007/19210/563/082/000682, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci 19.2.1 Podpora provádění operací v rámci strategie komunitně vedeného místního rozvoje. Podpora projektů konečnýchžadatelů naplňující cíle SCLLDMAS LEADER – Loucko, z.s.

 

Certifikáty

pdf Osvědčení Hörmann 2023

pdfCertifikát ISO 9001

pdfHILTI - školení kotvení

pdfPolitika kvality KONSORCIUM KOVO

pdfCertifikát EN 1090

osvedceni hormann_2023novy

iso9001

HILTI

politika kvality

certifikat 1090