Výklopná grážová vrata

Bezpečnost a komfort pro Vás i Vaši rodinu

Výklopná garážová vrata Hörmann Berry snoubí kvalitu s krásným vzhledem: jsou kvalitní, bezpečná,  atraktivní a pohodlná na obsluhu. Navíc si můžete vybrat z mnoha motivů a přizpůsobit tak vrata svému domu.

Výhody výklopných garážových vrat Hörmann

 • Vysoký bezpečnostní standard
  Příkladem vysoké úrovně bezpečnostního vybavení výklopných garážových vrat Hörmann Berry jsou flexibilní ochranné kryty nad rameny pák. Dokonale zakrývají nebezpečný prostor a snižují tak nebezpečí rozdrcení nebo sevření.
 • Vícenásobně zajištěno
  Vícenásobný pružinový systém spolehlivě zajišťuje vrata proti spadnutí. Pokud by se jedna z pružin zlomila, zajišťují vrata ostatní, nedotčené pružiny. Vzdálenost vinutí pružin je tak malá, že jsou proti sevření chráněny i dětské prstíky.
 • Komfortně uzavřeno
  Speciálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Díky tomu nezůstane mezi vraty a rámem žádná mezera a Vrata jsou těsně uzavřena.
 • Lepší ochrana proti vloupání
  Jedinečné uzamknutí výklopných vrat Hörmann otočnou západkou pevně přitiskne rohy křídla vrat na rám a uzamkne je tak mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je tím prakticky nemožné. S optimální sadou doplňkového vybavení pro jednoduchou montáž vlastními silami můžete vrata navíc uzamknout i směrem nahoru.
 • Individuální komfort obsluhy
  Abyste svá automatická výklopná vrata Berry mohli kdykoliv pohodlně a jednoduše obsluhovat, nabízí vám společnost Hörmann pro jakékoliv podmínky instalace vhodné kvalitní mobilní i stacionární příslušenství. Od ručního mikrovysílače přes kódovací tlačítko a čtečku otisků prstů až po speciální řešení, jako je nouzový akumulátor.
 • Vedlejší dveře
  Ke každým výklopným vratům lze vyrobit vedlejší dveře stejného vzhledu.

Nechte si poradit

Každý typ garážových vrat Hörmann má své specifika a optimální použití. Se vším Vás rádi podrobně seznámíme a poradíme Vám, jaký typ bude ideální pro Vaše účely.