1. Úvodní stránka
  2. Aktuálně

Aktuálně

Nová akce na vrata a dveře Hörmann

kovo letakEvropský výrobce vrat a dveří číslo jedna Hörmann přichází s novou akční nabídkou, která je zaměřena na kvalitu a ekologii za zajímavou cenu. Při výrobě akčních vrat a akčních dveří je využíván ze 100 % ekologický proud a díky mnoha dalším opatřením výrobce ušetří o několik tisíc tun CO2 více. Ostatní emise jsou vykompenzovány podporou projektů na ochranu klimatu ve spolupráci se společností ClimatePartner.

Nabídce dominují sekční garážová vrata RenoMatic. Tradičně nabízejí lamely s dvoustěnnou izolací o tloušťce 42 mm pro vysokou tepelnou izolaci, dobrou stabilitu a příjemně tichý chod. Akční velikosti: celkem 23 akčních rozměrů od 2 375 x 2 000 mm do 5 000 x 2 500 mm. Všechny povrchy vrat jsou zušlechtěné pozinkováním ve stříbrné barvě a ochranným lakem na vnitřní straně vrat.

Sekční vrata můžete pořídit se standardním pohonem ProMatic 4 s moderním dálkovým ovládáním BiSecur a přídavnou otvírací výškou k větrání garáže. Dopřejte si až dvakrát světlejší LED osvětlení s 10 LED diodami. Nabídka platí včetně dálkového ovladače HSE 4 BS s očkem pro přívěšek ke klíčům.

Součástí akce je i vratový povrch Duragrain, který nově rozšiřuje naši nabídku. Vrchní vrstva pevnostního laku ochraňuje dekorativní tisk. Vysoká odolnost proti poškrábání a UV záření zaručuje dlouhodobě hezký vzhled vrat. 24 dekorů se vyznačuje věrnými detaily, přirozeným vzhledem a stálobarevností.

Z kvalitních domovních dveří jsou v akční nabídce zastoupeny hliníkové dveře ThermoSafe, ocelové či hliníkové dveře Thermo65, ocelové či hliníkové dveře Edition46 a ocelové vnitřní dveře ZK.

 

 

Garážová sekční vrata Hörmann získala certifikát bezpečnosti

sekcni vrataSekční garážová vrata jsou moderní řešení u vaší garáže. Otevírají se svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před ní. V Konsorcium - KOVO jsme zástupci prověřené společnosti Hörmann, která patří mezi přední výrobce vratových systémů, vjezdových bran a vchodových dveří. Spolehlivá německá kvalita pro váš domov. 

Sekční garážová vrata Hörmann LPU 42, která máme v nabídce, nově získala certifikaci na bezpečnostní třídu RC 2. Doposud se bezpečnostní třídy stanovovaly pouze pro vchodové dveře, ale společnost Hörmann jako jediný dodavatel do ČR může nabídnout bezpečnostní třídu RC 2 i u garážových vrat. Z bezpečnostní třídy RC 2 vyplývá, že zloděj s malými znalostmi o odolnosti, který má málo času a snaží se nezpůsobit hluk, dveře nepřekoná. 

Při výběru sekčních garážových vrat vám rádi poradíme. Podívejte se na naši kompletní nabídku garážových vrat.

certifikat2 copy   certifikat1

Koupili jsme nový svařovací inventor Fronius

IMG 8695Za podpory Kraje Vysočina jsme zakoupili nový špičkový svařovací inventor Fronius TPS 320i. Moderní svařovačka nám pomůže výrazně zkvalitnit nabízené služby zákazníkům. Těšíme se na nového pomocníka v akci.

Model Fronius TPS 320i Pulse je univerzální génius. Byl koncipován a navržen od základů zcela nově. Výsledkem jsou rapidně vylepšené svařovací vlastnosti, daleko lepší obsluha a komunikace mezi člověkem a strojem. Jeho modulární koncepce umožňuje snadné přizpůsobení potřebám jednotlivých uživatelů a jejich svařovacích úkolů.

Číst více...

Veselé Vánoce

PF 2021 Konsorcium-KOVOVážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že od 21. 12. - 3. 1. 2021 budeme čerpat celofiremní vánoční dovolenou.

Celá naše KovoFamily Vám přeje krásné a veselé Vánoce, příjemné prožití svátků s vašimi blízkými a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.

Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Tým Konsorcium - KOVO

Máme nový web!

Konsorcium-kovo FB 1080x1080 01-novy-web 1Kdo z vás si už stačil všimnout jedné "nepatrné" změny na našich webových stránkách? Ano, máme nový web!
 
Je potřeba jít neustále s dobou a v online světě to platí dvojnásob. Nadělili jsme si proto předčasný vánoční dáreček a věříme, že bude dobře sloužit především vám!
 
My z něj máme obrovskou radost! Jak se vám líbí? :-)

Jihlavské terasy

Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__87V Jihlavě nedávno vyrostl nový bytový komplex Jihlavské terasy, na kterém jsme se 2 roky podíleli i my.

Mimo jiné jsme vyráběli:

  • zábradlí na balkóny a terasy
  • interiérové zábradlí
  • vnitřní ocelové nosné konstrukce

 Ve zkratce lze říci, že vše kovové pochází z dílny Konsorcium-KOVO.

A k naší radosti je o areál Jihlavských teras velký zájem, k pronájmu už zbývá jen několik málo bytů.
Takže pokud hledáte moderní bydlení kousek od centra města, neváhejte dlouho. :)

 

Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__78Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__129Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__151IMG 20200402_100403Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__88

Zastavujeme dodávky stínící techniky

markyza

Milí zákazníci,

z důvodu maximálního vytížení zastavujeme až do odvolání dodávky stínící techniky, a to venkovních markýz a rolet. Děkujeme za pochopení.

Tým Konsorcium-KOVO