1. Úvodní stránka
 2. Aktuálně

Aktuálně

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2024

koko pf_2024Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že od 18. 12. 2023 do 5. 1. 2024 budeme čerpat celofiremní vánoční dovolenou, resp. budou probíhat inventury a obhajoba všech certifikačních procesů.

Celá naše společnost Vám přeje krásné Vánoce, příjemné prožití svátků s Vašimi blízkými a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.

Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Tým Konsorcium - KOVO

Nové policejní výcvikové centrum u Třeště už je v provozu

Dodali jsme spoustu kovovýrobků pro multifunkční výcvikové centrum Policie ČR v Pouštích u Třeště. Začíná tam fungovat třeba speciálně a na míru vystavěná ulice simulující klasickou městskou zástavbu, jakou jsou náměstí, část sídliště nebo nákupní centrum. Dále také polygon pro silniční vozidla nebo dokonce vlakové nádraží. Přejeme policii, ať výcvikové centrum skvěle slouží. Děkujeme za vaši práci.

Pro výcvikové centrum jsme dodali zejména

 • zábradlí s kovovými mřížemi, nebo v kombinaci se sklem
 • různé kovové konstrukce a další výrobky
 • záchytné madlo a sloupy na střechy cvičných objektů
 • sekční vrata do obou hal v areálu

Dodáváme zámečnické výrobky pro nové policejní výcvikové centrum

Zak 020_23_-_MADLO_A2_9Dokončujeme aktuálně dodávky zámečnických výrobků na nové výcvikové centrum Pouště u Třeště. Co že se tam staví? Silniční polygon, hala pro výuku motorkářů nebo simulátor pro výcvik hledání lidí v sutinách. Policie postupně přebudovává areál v lesích za Třeští. Policejní areál o rozloze kolem šesti hektarů stojí za Třeští směrem na Stonařov. Je ukrytý v lesích a vede k němu nenápadná lesní odbočka. Býval vojenskou, výcvikovou a raketovou základnou.

V areálu vzniká několik budov, pro které je nutné dodat zámečnické výrobky. Zejména zábradlí, ať už s kovovými mřížemi, nebo kombinací se sklem, různé kovové konstrukce a další výrobky. Policie oceňuje strategickou polohu blízko středu republiky a my se snažíme, aby naše kovo výrobky byly pro areál dodány v nejlepší možné kvalitě. Policie si naši pozornost zaslouží.

 

 

Celofiremní dovolená

koko logo
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že z důvodu celofiremní dovolené bude naše firma uzavřena od 3. 7. do 7. 7. 2023.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás od 10. 7. 2023.

Dveře a garážová vrata Hörmann - akční nabídka 2023 je tady

hormann vrata_akceMáme k dispozici akční leták dveří a garážových vrat Hörmann pro rok 2023. Projděte si leták a vyberte si dveře nebo vrata od evropského výrobce číslo jedna. Dveře a garážová vrata Hörmann jsou vyrobena v Německu a představují vrchol techniky a kvality v této kategorii vybavení domů a bytů. 

Pokud vás akční nabídka zaujme, vyplňte rovnou poptávku a my se vám budeme věnovat.

Všechny informace o vjezdových vratech a bránách najdete na samostatné stránce.

 

To nejlepší z akční nabídky Hörmann

 • akční velikosti jsou v letošním roce od rozměrů 2 375 x 2 000 mm do 5 500 x 2 500 mm - celkem 25 rozměrů za výhodné ceny!
 • nový moderní povrch Slategrain - imituje lámanou břidlici
 • rozšířená nabídka domovních dveří – protipožární, ocelové, boční díly atd.

Dveře a garážová vrata Hörmann - akční nabídka 2023:

hormann letak 2023

Díky dotaci z programu SZIF máme nové špičkové vybavení

Obdrželi jsme dotaci z programu SZIF Evropské unie na dva kusy špičkového vybavení pro naše činnosti a také jednu aktualizaci svařovacích postupů. Moc děkujeme za dotační podporu Evropské unii a Státnímu zemědělskému intervenčnímu fondu.

 

Lešticí bruska HILTI

Zakázka č.1_-_Foto_Burnisher


Aktualizace svařovacích postupů Fronius

Zakázka č.2_-_Foto


Pásová bruska GRIF

pasova bruska_grif

 


Děkujeme

 


Projekt-vybaveni-dilny-je-spolufinancovany-evropskou-unii

 

 

Projekt: Vybavení dílny

Realizovali jsme projekt číslo 22/007/19210/563/082/000682, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci 19.2.1 Podpora provádění operací v rámci strategie komunitně vedeného místního rozvoje. Podpora projektů konečnýchžadatelů naplňující cíle SCLLDMAS LEADER – Loucko, z.s.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2023

KonsorciumKovo PF_2023_01-01_1Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že od 22. 12. 2022 do 6. 1. 2023 budeme čerpat celofiremní vánoční dovolenou.

Celá naše KovoFamily Vám přeje krásné Vánoce, příjemné prožití svátků s Vašimi blízkými a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.

Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Tým Konsorcium - KOVO

VIDEO: Když je uvedena do provozu nová šikmá posuvná brána

sikma posuvna_brana_referenceV Konsorcium - KOVO máme za sebou další realizaci šikné posuvné brány u našeho zákazníka. Podívejte se, jak realizace vypadá a jak správně funguje. Podívejte se na celý detail naší služby výroby a instalace vjezdových bran. Podívejte se také na reference vjezdových bran, kterých jsme realizovali už spousty.

 

Číst více...

Reference jako hrom. Ocelové prvky v návštěvnickém centru Pivovaru Bernard

Návštěvnické centrum_BERNARD_11Máme za sebou prestižní referenci. Realizovali jsme ocelové prvky v návštěvnickém centru Pivovaru Bernard v Humpolci. Udělejte si krásný výlet do Humpolce a podívejte se na práci Konsorcium - KOVO. Naše novinky v centru uvidíte hned na několika místech. Vyrobili a dodali jsme ocelové prvky, zábradlí, doplňky ke schodištím i další vychytávky.

 

Číst více...

Vizualizace zábradlí zakázkové výroby

konsorcium kovo vizualizace zabradliZajímá vás, jak bude zakázkové zábradlí reálně vypadat? Po dokončení projektové dokumentace zábradlí jsme schopni vytvořit vizualizaci, která vám dá jasnou představu, jak bude výsledný produkt odpovídat vašim představám. Klikněte na obrázek pro zvětšení.

Připravili jsme ukázku takové vizualizace zábradlí na zakázku. Napište nám, zeptejte se, jak vám můžeme poradit s realizací zábradlí, a my se přizpůsobíme na míru vašim požadavkům. Máme obrovské zkušenosti v kovovýrobě a dlouhodobě vyrábíme a dodáváme nerezová i ocelová zábradlí pro průmyslové objekty i pro rodinné domy.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok

KonsorciumKovo PF 2022 01-2-01Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že od 20. 12. 2021 do 3. 1. 2022 budeme čerpat celofiremní vánoční dovolenou.

Celá naše KovoFamily Vám přeje krásné Vánoce, příjemné prožití svátků s Vašimi blízkými a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.

Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Tým Konsorcium - KOVO

Nová akce na vrata a dveře Hörmann

kovo letakEvropský výrobce vrat a dveří číslo jedna Hörmann přichází s novou akční nabídkou, která je zaměřena na kvalitu a ekologii za zajímavou cenu. Při výrobě akčních vrat a akčních dveří je využíván ze 100 % ekologický proud a díky mnoha dalším opatřením výrobce ušetří o několik tisíc tun CO2 více. Ostatní emise jsou vykompenzovány podporou projektů na ochranu klimatu ve spolupráci se společností ClimatePartner.

Nabídce dominují sekční garážová vrata RenoMatic. Tradičně nabízejí lamely s dvoustěnnou izolací o tloušťce 42 mm pro vysokou tepelnou izolaci, dobrou stabilitu a příjemně tichý chod. Akční velikosti: celkem 23 akčních rozměrů od 2 375 x 2 000 mm do 5 000 x 2 500 mm. Všechny povrchy vrat jsou zušlechtěné pozinkováním ve stříbrné barvě a ochranným lakem na vnitřní straně vrat.

Sekční vrata můžete pořídit se standardním pohonem ProMatic 4 s moderním dálkovým ovládáním BiSecur a přídavnou otvírací výškou k větrání garáže. Dopřejte si až dvakrát světlejší LED osvětlení s 10 LED diodami. Nabídka platí včetně dálkového ovladače HSE 4 BS s očkem pro přívěšek ke klíčům.

Součástí akce je i vratový povrch Duragrain, který nově rozšiřuje naši nabídku. Vrchní vrstva pevnostního laku ochraňuje dekorativní tisk. Vysoká odolnost proti poškrábání a UV záření zaručuje dlouhodobě hezký vzhled vrat. 24 dekorů se vyznačuje věrnými detaily, přirozeným vzhledem a stálobarevností.

Z kvalitních domovních dveří jsou v akční nabídce zastoupeny hliníkové dveře ThermoSafe, ocelové či hliníkové dveře Thermo65, ocelové či hliníkové dveře Edition46 a ocelové vnitřní dveře ZK.

 

 

Garážová sekční vrata Hörmann získala certifikát bezpečnosti

sekcni vrataSekční garážová vrata jsou moderní řešení u vaší garáže. Otevírají se svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před ní. V Konsorcium - KOVO jsme zástupci prověřené společnosti Hörmann, která patří mezi přední výrobce vratových systémů, vjezdových bran a vchodových dveří. Spolehlivá německá kvalita pro váš domov. 

Sekční garážová vrata Hörmann LPU 42, která máme v nabídce, nově získala certifikaci na bezpečnostní třídu RC 2. Doposud se bezpečnostní třídy stanovovaly pouze pro vchodové dveře, ale společnost Hörmann jako jediný dodavatel do ČR může nabídnout bezpečnostní třídu RC 2 i u garážových vrat. Z bezpečnostní třídy RC 2 vyplývá, že zloděj s malými znalostmi o odolnosti, který má málo času a snaží se nezpůsobit hluk, dveře nepřekoná. 

Při výběru sekčních garážových vrat vám rádi poradíme. Podívejte se na naši kompletní nabídku garážových vrat.

certifikat2 copy   certifikat1

Koupili jsme nový svařovací inventor Fronius

IMG 8695Za podpory Kraje Vysočina jsme zakoupili nový špičkový svařovací inventor Fronius TPS 320i. Moderní svařovačka nám pomůže výrazně zkvalitnit nabízené služby zákazníkům. Těšíme se na nového pomocníka v akci.

Model Fronius TPS 320i Pulse je univerzální génius. Byl koncipován a navržen od základů zcela nově. Výsledkem jsou rapidně vylepšené svařovací vlastnosti, daleko lepší obsluha a komunikace mezi člověkem a strojem. Jeho modulární koncepce umožňuje snadné přizpůsobení potřebám jednotlivých uživatelů a jejich svařovacích úkolů.

Číst více...

Máme nový web!

Konsorcium-kovo FB 1080x1080 01-novy-web 1Kdo z vás si už stačil všimnout jedné "nepatrné" změny na našich webových stránkách? Ano, máme nový web!
 
Je potřeba jít neustále s dobou a v online světě to platí dvojnásob. Nadělili jsme si proto předčasný vánoční dáreček a věříme, že bude dobře sloužit především vám!
 
My z něj máme obrovskou radost! Jak se vám líbí? :-)

Jihlavské terasy

Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__87V Jihlavě nedávno vyrostl nový bytový komplex Jihlavské terasy, na kterém jsme se 2 roky podíleli i my.

Mimo jiné jsme vyráběli:

 • zábradlí na balkóny a terasy
 • interiérové zábradlí
 • vnitřní ocelové nosné konstrukce

 Ve zkratce lze říci, že vše kovové pochází z dílny Konsorcium-KOVO.

A k naší radosti je o areál Jihlavských teras velký zájem, k pronájmu už zbývá jen několik málo bytů.
Takže pokud hledáte moderní bydlení kousek od centra města, neváhejte dlouho. :)

 

Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__78Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__129Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__151IMG 20200402_100403Zak 044_18_-_Bytovy_dum_SO2-_Havlickova_Jihlava__88

Zastavujeme dodávky stínící techniky

markyza

Milí zákazníci,

z důvodu maximálního vytížení zastavujeme až do odvolání dodávky stínící techniky, a to venkovních markýz a rolet. Děkujeme za pochopení.

Tým Konsorcium-KOVO