1. Úvodní stránka
  2. Aktuálně

Aktuálně

Díky dotaci z programu SZIF máme nové špičkové vybavení

Obdrželi jsme dotaci z programu SZIF Evropské unie na dva kusy špičkového vybavení pro naše činnosti a také jednu aktualizaci svařovacích postupů. Moc děkujeme za dotační podporu Evropské unii a Státnímu zemědělskému intervenčnímu fondu.

 

Lešticí bruska HILTI

Zakázka č.1_-_Foto_Burnisher


Aktualizace svařovacích postupů Fronius

Zakázka č.2_-_Foto


Pásová bruska GRIF

pasova bruska_grif

 


Děkujeme

 


Projekt-vybaveni-dilny-je-spolufinancovany-evropskou-unii

 

 

Projekt: Vybavení dílny

Realizovali jsme projekt číslo 22/007/19210/563/082/000682, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci 19.2.1 Podpora provádění operací v rámci strategie komunitně vedeného místního rozvoje. Podpora projektů konečnýchžadatelů naplňující cíle SCLLDMAS LEADER – Loucko, z.s.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2023

KonsorciumKovo PF_2023_01-01_1Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že od 22. 12. 2022 do 6. 1. 2023 budeme čerpat celofiremní vánoční dovolenou.

Celá naše KovoFamily Vám přeje krásné Vánoce, příjemné prožití svátků s Vašimi blízkými a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.

Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Tým Konsorcium - KOVO

VIDEO: Když je uvedena do provozu nová šikmá posuvná brána

sikma posuvna_brana_referenceV Konsorcium - KOVO máme za sebou další realizaci šikné posuvné brány u našeho zákazníka. Podívejte se, jak realizace vypadá a jak správně funguje. Podívejte se na celý detail naší služby výroby a instalace vjezdových bran. Podívejte se také na reference vjezdových bran, kterých jsme realizovali už spousty.

 

Číst více...

Reference jako hrom. Ocelové prvky v návštěvnickém centru Pivovaru Bernard

Návštěvnické centrum_BERNARD_11Máme za sebou prestižní referenci. Realizovali jsme ocelové prvky v návštěvnickém centru Pivovaru Bernard v Humpolci. Udělejte si krásný výlet do Humpolce a podívejte se na práci Konsorcium - KOVO. Naše novinky v centru uvidíte hned na několika místech. Vyrobili a dodali jsme ocelové prvky, zábradlí, doplňky ke schodištím i další vychytávky.

 

Číst více...

Celofiremní dovolená

koko logo
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že z důvodu celofiremní dovolené bude naše firma uzavřena od 4. 7. do 8. 7. 2022.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás od 11. 7. 2022.

Vizualizace zábradlí zakázkové výroby

konsorcium kovo vizualizace zabradliZajímá vás, jak bude zakázkové zábradlí reálně vypadat? Po dokončení projektové dokumentace zábradlí jsme schopni vytvořit vizualizaci, která vám dá jasnou představu, jak bude výsledný produkt odpovídat vašim představám. Klikněte na obrázek pro zvětšení.

Připravili jsme ukázku takové vizualizace zábradlí na zakázku. Napište nám, zeptejte se, jak vám můžeme poradit s realizací zábradlí, a my se přizpůsobíme na míru vašim požadavkům. Máme obrovské zkušenosti v kovovýrobě a dlouhodobě vyrábíme a dodáváme nerezová i ocelová zábradlí pro průmyslové objekty i pro rodinné domy.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok

KonsorciumKovo PF 2022 01-2-01Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že od 20. 12. 2021 do 3. 1. 2022 budeme čerpat celofiremní vánoční dovolenou.

Celá naše KovoFamily Vám přeje krásné Vánoce, příjemné prožití svátků s Vašimi blízkými a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.

Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Tým Konsorcium - KOVO