1. Úvodní stránka
  2. Výrobní program
  3. Zakázkové zámečnictví
  4. Nerezová zábradlí

Nerezová zábradlí

Před několika lety začal nerez v této podobě teprve nahlížet do českých luxusních interiérů. Dnes už je nerezové zábradlí žádaným designovým prvkem, jehož spolehlivost, trvalá funkčnost a elegance jsou samozřejmostí. Nerezová zábradlí tak výrazně převyšují zábradlí z jiných materiálů. Nerezové materiály jsou zkrátka žádané.

Výhody nerezu

  • všestranné použití
  • snadná údržba
  • dlouhá životnost
  • reprezentativní vzhled

Výroba nerezového zábradlí

Nechte se inspirovat ukázkami nerezových zábradlí v naší galerii nebo si navrhněte vlastní vzhled a provedení. Můžete si zvolit sloupek kulatý, hranatý nebo plochý, složený z více profilů atd. Jako výplň nerezového zábradlí můžeme použít i sklo nebo nejrůznější perforované plechy - o to originálnější vaše zábradlí bude. Sloupky z nerezu můžeme ke schodišti ukotvit buď shora na plochy schodů, nebo z boční strany schodiště.

Nerezové zábradlí do exteriéru i interiéru

Výjimečnost nerezového materiálu spočívá také v tom, že se vám otevřou možnosti ke sladění interiérového i exteriérového zábradlí. Venkovní prostředí využití nerezu nijak neomezuje a navíc nabízí atraktivní kombinaci lesku se zahradní zelení. Nerezové zábradlí doplní nejen vchod do domu, ale může ozdobit také francouzská okna v patře či balkony. S takovým zábradlím nebudete muset myslet na údržbu, ale čistě jenom na váš vkus.

Potřebujete nerezové zábradlí?

Rádi se s Vámi spojíme a poradíme Vám. Stačí nám zavolat nebo napsat e-mail.
Můžete nás také navštívit v našem sídle v Lukách nad Jihlavou, 15 minut od Jihlavy na Vysočině. 

Kontaktujte nás

DALŠÍ REFERENCE