Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se všude vejdou a ušetří mnoho volného místa.

Sekční garážová vrata na pohon se otvírají svisle nahoru. Díky tomu získáte více místa v garáži i před ní a volný průjezd. Sekční vrata se hodí do garáže s pravoúhlým nebo zkoseným otvorem, s kruhovou výsečí či kruhovým obloukem. Využijete je u novostaveb, stejně jako při modernizaci a rekonstrukci.

Výhody sekčních garážových vrat Hörmann

 • Prostorově úsporná garážová vrata
  Sekční garážová vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně pod střechu. Tento konstrukční princip Vám poskytne maximum místa v garáži, stejně jako pro parkování před ní.
 • Variabilita při instalaci garážových vrat
  Tvar otvoru garáže nehraje žádnou roli - ať je pravoúhlý, skosený, s úsečovými oblouky nebo s kulatými oblouky, sekční garážová vrata Hörmann se hodí vždy.
 • Širší vjezd garážových vrat
  Díky větší šířce vjezdu těchto garážových vrat můžete mnohem pohodlněji vjíždět do garáže i z ní vyjíždět. Tato výhoda často rozhoduje u velkých osobních, dodávkových a terénních automobilů.
 • Utěsnění kolem dokola
  Na všech stranách našich sekčních garážových vrat najdete trvale elastická těsnění odolná proti počasí, která zadržují vítr a déšť. Objemný profil podlahového těsnění zase kompenzuje případné menší nerovnosti na zemi.
 • Stejné vedlejší dveře
  Ke každým sekčním garážovým vratům Hörmann můžeme vyrobit vedlejší dveře stejného vzhledu.

Nechte si poradit

Každý typ garážových vrat Hörmann má své specifika a optimální použití. Se vším Vás rádi podrobně seznámíme a poradíme Vám, jaký typ bude ideální pro Vaše účely.