1. Úvodní stránka
  2. Aktuálně

Aktuálně

Dodáváme zámečnické výrobky pro nové policejní výcvikové centrum

Zak 020_23_-_MADLO_A2_9Dokončujeme aktuálně dodávky zámečnických výrobků na nové výcvikové centrum Pouště u Třeště. Co že se tam staví? Silniční polygon, hala pro výuku motorkářů nebo simulátor pro výcvik hledání lidí v sutinách. Policie postupně přebudovává areál v lesích za Třeští. Policejní areál o rozloze kolem šesti hektarů stojí za Třeští směrem na Stonařov. Je ukrytý v lesích a vede k němu nenápadná lesní odbočka. Býval vojenskou, výcvikovou a raketovou základnou.

V areálu vzniká několik budov, pro které je nutné dodat zámečnické výrobky. Zejména zábradlí, ať už s kovovými mřížemi, nebo kombinací se sklem, různé kovové konstrukce a další výrobky. Policie oceňuje strategickou polohu blízko středu republiky a my se snažíme, aby naše kovo výrobky byly pro areál dodány v nejlepší možné kvalitě. Policie si naši pozornost zaslouží.

 

 

Odprodej historické motorové ohýbačky oceli

Nabízíme k odprodeji historickou ohýbačku oceli.

Na ceně se určitě dohodneme přímo na místě.

Celofiremní dovolená

koko logo
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že z důvodu celofiremní dovolené bude naše firma uzavřena od 3. 7. do 7. 7. 2023.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás od 10. 7. 2023.

Dveře a garážová vrata Hörmann - akční nabídka 2023 je tady

hormann vrata_akceMáme k dispozici akční leták dveří a garážových vrat Hörmann pro rok 2023. Projděte si leták a vyberte si dveře nebo vrata od evropského výrobce číslo jedna. Dveře a garážová vrata Hörmann jsou vyrobena v Německu a představují vrchol techniky a kvality v této kategorii vybavení domů a bytů. 

Pokud vás akční nabídka zaujme, vyplňte rovnou poptávku a my se vám budeme věnovat.

Všechny informace o vjezdových vratech a bránách najdete na samostatné stránce.

 

To nejlepší z akční nabídky Hörmann

  • akční velikosti jsou v letošním roce od rozměrů 2 375 x 2 000 mm do 5 500 x 2 500 mm - celkem 25 rozměrů za výhodné ceny!
  • nový moderní povrch Slategrain - imituje lámanou břidlici
  • rozšířená nabídka domovních dveří – protipožární, ocelové, boční díly atd.

Dveře a garážová vrata Hörmann - akční nabídka 2023:

hormann letak 2023

Díky dotaci z programu SZIF máme nové špičkové vybavení

Obdrželi jsme dotaci z programu SZIF Evropské unie na dva kusy špičkového vybavení pro naše činnosti a také jednu aktualizaci svařovacích postupů. Moc děkujeme za dotační podporu Evropské unii a Státnímu zemědělskému intervenčnímu fondu.

 

Lešticí bruska HILTI

Zakázka č.1_-_Foto_Burnisher


Aktualizace svařovacích postupů Fronius

Zakázka č.2_-_Foto


Pásová bruska GRIF

pasova bruska_grif

 


Děkujeme

 


Projekt-vybaveni-dilny-je-spolufinancovany-evropskou-unii

 

 

Projekt: Vybavení dílny

Realizovali jsme projekt číslo 22/007/19210/563/082/000682, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci 19.2.1 Podpora provádění operací v rámci strategie komunitně vedeného místního rozvoje. Podpora projektů konečnýchžadatelů naplňující cíle SCLLDMAS LEADER – Loucko, z.s.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2023

KonsorciumKovo PF_2023_01-01_1Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že od 22. 12. 2022 do 6. 1. 2023 budeme čerpat celofiremní vánoční dovolenou.

Celá naše KovoFamily Vám přeje krásné Vánoce, příjemné prožití svátků s Vašimi blízkými a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.

Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Tým Konsorcium - KOVO

VIDEO: Když je uvedena do provozu nová šikmá posuvná brána

sikma posuvna_brana_referenceV Konsorcium - KOVO máme za sebou další realizaci šikné posuvné brány u našeho zákazníka. Podívejte se, jak realizace vypadá a jak správně funguje. Podívejte se na celý detail naší služby výroby a instalace vjezdových bran. Podívejte se také na reference vjezdových bran, kterých jsme realizovali už spousty.

 

Číst více...