Garážové dveře

 Díky dvoukřídlým garážovým dveřím Hörmann můžete z garáže pohodlně vyzvednout nářadí, zahradnické náčiní nebo jízdní kola. Kromě toho se tyto dveře nabízejí i při renovaci starších křídlových vrat. Klasický vzhled tak zůstane zachován, aniž byste se museli vzdát funkčnosti a bezpečnosti.

Výhody garážových dveří Hörmann

 • Konstrukce z hliníkového rámu s panelovou výplní
  Profily rámu z průtlačně lisovaného hliníku a výplň z ocelových sendvičových panelů s polyuretanovou pěnou a tloušťkou 42 mm zajišťují nezbytnou stabilitu garážových dveří a zaručují dlouhou životnost.
 • Dveřní prvek připravený k montáži
  Garážové dveře NT80-2 Hörmann jsou dodávány připravené k montáži se zadlabacím zámkem s profilovou cylindrickou vložkou, sadou klik s bezpečnostní rozetou zvenku, oválnou rozetou zevnitř a třírozměrně nastavitelnými bezúdržbovýmizávěsy.
 • Dobrá tepelná izolace
  Zvláště dobrá izolace garážových dveří NT80-2 včetně profilů s přerušeným tepelným mostem zabraňuje průvanu a zbytečným tepelným ztrátám. Tím šetříte energii, pokud garáž využíváte např. jako domácí dílnu.
 • Vzhledově stejné jako sekční vrata Hörmann
  Společnost Hörmann vám k sekčním garážovým vratům dodá vhodné dvoukřídlé garážové dveře, na přání i s přesně stejným vyrovnáním drážek.

Nechte si poradit

Každý typ vrat, bran a dveří Hörmann má své specifika a optimální použití. Se vším Vás rádi podrobně seznámíme a poradíme Vám, jaký typ bude ideální pro Vaše účely.