1. Úvodní stránka
  2. Aktuálně
  3. Koupili jsme nový svařovací inventor Fronius

Koupili jsme nový svařovací inventor Fronius

IMG 8695Za podpory Kraje Vysočina jsme zakoupili nový špičkový svařovací inventor Fronius TPS 320i. Moderní svařovačka nám pomůže výrazně zkvalitnit nabízené služby zákazníkům. Těšíme se na nového pomocníka v akci.

Model Fronius TPS 320i Pulse je univerzální génius. Byl koncipován a navržen od základů zcela nově. Výsledkem jsou rapidně vylepšené svařovací vlastnosti, daleko lepší obsluha a komunikace mezi člověkem a strojem. Jeho modulární koncepce umožňuje snadné přizpůsobení potřebám jednotlivých uživatelů a jejich svařovacích úkolů.

TPS/i je neuvěřitelně variabilní. Standardní přístroj lze velmi snadno rozšířit na pulzní svařovací zdroj. Umí svařovat nejen klasickou ocel, ale i ocel nerezovou nebo dokonce i hliníkové slitiny. Nové charakteristiky a dodatečné aplikace lze nahrát stejně snadno jako aktualizace firmwaru. Díky tomu je možné systém TPS/i zcela individuálně nastavit podle příslušných svařovacích potřeb. Jeden svařovací zdroj může být v praxi několika svařovacími zdroji současně. To bylo v této podobě dosud nemyslitelné.


Svařování a výrobky od Konsorcium-KOVO
budou ještě kvalitnější!

Další fotky

IMG 8688  IMG 8700  IMG 8699

 

PODPORIL KV RGB zakladni